Czyste białka są ważne przy treningu. Zaleca się stosować wraz z innymi suplementami, aby osiągnąć odpowiedni efekt treningu.

Odżywki białkowe to też suplement

izolat serwatkiizolat serwatkiOdżywki nie bez powodu nazywamy też suplementami diety i tak też należy je traktować.
Powinny stanowić jedynie uzupełnienie zdrowej i bogatej w składniki odżywcze diety. Nie powinno się stosować odżywek dla sportowców jeżeli nasz organizm nie potrzebuje tylu dodatkowych porcji danego składnika. Najczęściej w sporcie siłowym suplementuje się białko, ponieważ to ono odpowiada za wzrost masy mięśniowej oraz wpływa pozytywnie na procesy regeneracyjne.

Nie każdy sportowiec jednak potrzebuje tego rodzaju wsparcia, bo niektórym wystarczy dieta bogata w białka wszelkiego rodzaju.

Nowy tryb życia

Warto coś zrobić pozytywnego ze swoim ciałem, odwdzięczy się nam za to dobrym samopoczuciem i zdrowiem.
Wiele osób wybiera do tego celu siłownię, co generalnie jest bardzo dobrym pomysłem, gdyż wiele klubów sportowych to już nie tylko siłownie, ale całe kompleksy ćwiczebne. Wiele z nich ma w swojej ofercie jogę, fitness, spinning i wiele zajęć tematycznych (płaski brzuch, zdrowe plecy itp.). Warto również równolegle z siłownia zacząć stosować odpowiednią dietę, ponieważ bez niej nasze wysiłki mogą spalić na panewce.
Dobra i zbilansowana dieta i ćwiczenia to podstawa dla osiągnięcia naszych celów i nie ważne czy jest to redukcja tkanki tłuszczowej, czy zwiększenie masy mięśniowej.

Przygoda z ciężarami- początki

Wiele osób, które zaczynają swoja przygodę z ciężarami nie wie jak dobrze się do sprawy zabrać.
Większość z nich daje sobie na początek zbyt duży wycisk i po krótkim czasie rezygnują z dalszych ćwiczeń.
Do tego często dochodzi zła dieta oraz zbyt mała ilość białka w diecie, które jest przecież budulcem tkanki mięśniowej. Na początek warto kupić sobie jedną przed-treningówkę oraz jedną, porządną, odżywkę białkową. Dobrze dobrana odżywka pomoże zbudować trwałą i silną tkankę mięśniową, przez co szybciej uda się zauważyć efekty pracy nad swoim ciałem.
Izolaty serwatki to obecnie najlepszej jakości białko dostępne na rynku, które ma maksymalna wchłanialność i jest naturalne..

Widok do druku:

izolat serwatki

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: