Mycie okien w blokach

pranie wyk艂adzin wroc艂aw

Niekt贸re ekipy sprz膮taj膮ce specjalizuj膮 si臋 w sprz膮taniu blok贸w. Mog膮 one by膰 wynajmowane przez zarz膮dc贸w osiedla lub nale偶e膰 do jakiej艣 wi臋kszej firmy sprz膮taj膮cej. Wszystkie ekipy sprz膮taj膮ce zajmuj膮 si臋 przede wszystkim czyszczeniem klatek schodowych i sezonowymi pracami porz膮dkowymi. Swoje prace wykonywane w jednym z blok贸w zwykle zaczynaj膮 od zamiatania, a nast臋pnie 艣cieraj膮 barierki i parapety znajduj膮ce si臋 przy oknach umieszczonych na klatkach schodowych. W czasie 艂adnej pogody pracownicy ekipy sprz膮taj膮cej zajmuj膮 si臋 myciem okien i staraj膮 si臋 dok艂adnie przewietrzy膰 klatki schodowe. Nie zapominaj膮 r贸wnie偶 o potrzebie pozamiatania chodnika przed blokiem. Zagl膮daj膮 tak偶e na strych i do piwnic blokowych.


Nie sprz膮taj wszystkiego sama

Je偶eli nie lubimy sprz膮ta膰, a naszego partnera dr臋czy ten sam problem, to warto wsp贸lnie go rozwi膮za膰. Nasz dom w ko艅cu nas reprezentuje przed innymi lud藕mi, a nie chcieliby艣my wypa艣膰 na osoby niechlujne i niezdolne do zadbania nawet o swoj膮 w艂asno艣膰. Utrzymywanie porz膮dku to ostatecznie obowi膮zek, chocia偶 tego nienawidzimy. Dobrym pomys艂em b臋dzie rozdzia艂 miejsc do sprz膮tania ? w ten spos贸b skr贸cimy czas pracy. My zajmujemy si臋 parterem, a ukochany pi臋trem czy na przyk艂ad podzia艂 na kuchni臋 i 艂azienki oraz salon i inne pomieszczenia to jedynie kwestia tego, jak si臋 um贸wimy. Wa偶ne jest to, aby dok艂adnie nakre艣li膰 zadania. Inna propozycja to zmienianie si臋 co tydzie艅 ? pierwsza i trzecia sobota miesi膮ca przypada nam, a drug膮 i czwart膮 zostawiamy dla sympatii. W ten spos贸b zyskujemy dwa tygodnie wolne od nielubianej czynno艣ci, co sprawia, 偶e trudniej jest przekona膰 siebie i wsp贸艂lokatora do tego, aby zignorowa膰 mycie i odkurzanie oraz inne czynno艣ci zwi膮zane ze sprz膮taniem.


Sprz膮tanie klas gimnastycznych w szko艂ach

pranie wyk艂adzin wroc艂aw

Budynki szkolne sprz膮tane s膮 przez specjalne ekipy zajmuj膮ce si臋 robieniem gruntownych porz膮dk贸w w du偶ych budynkach. Wprawdzie na co dzie艅 utrzymaniem szk贸艂 w czysto艣ci zajmuj膮 si臋 wo藕ne, jednak nie s膮 one w stanie w szybki spos贸b wyczy艣ci膰 wszystkich pomieszcze艅 szkolnych. Tymczasem wchodz膮ce do szko艂y firmy sprz膮taj膮ce mog膮 nawet w ci膮gu jednego dnia posprz膮ta膰 wszystkie klasy i sale gimnastyczne oraz szkolne toalety. W tych ostatnich pomieszczeniach przeprowadzana zostaje porz膮dna dezynfekcja, a dodatkowo mo偶na zrobi膰 przegl膮d wszystkich urz膮dze艅 sanitarnych. Natomiast klasy i sale gimnastyczne zostaj膮 dok艂adnie odkurzone i wyczyszczone, a dodatkowo porz膮dnie przewietrzone. Dzi臋ki temu usuni臋ty zostaje z nich powstaj膮cy w ci膮gu roku szkolnego kurz.


Dodane: 25-11-2016 03:52

Poprzednie wpisy:

Nast臋pne wpisy: