Remont na wysokości? Jak go sobie ułatwić?

rukcyjną lub rurę procesową. Rur zraszaczy, orurowania lub kanału nie należy wykorzystywać jako punktu kotwiczenia. Pomocnik - osoba na obwodzie obszaru pracy, której powierzono zadanie monitorowania i komunikowania się z up

Dodane: 26-10-2019 02:16
Remont na wysokości? Jak go sobie ułatwić? podnośniki wynajem Wodzisław

Rur zraszaczy orurowania lub kanału nie

Bezpieczny punkt mocowania lin ratunkowych, smyczy lub wciąganych lin ratunkowych. Jako punkt kotwiczenia można zastosować stal konstrukcyjną lub rurę procesową. Rur zraszaczy, orurowania lub kanału nie należy wykorzystywać jako punktu kotwiczenia. Pomocnik - osoba na obwodzie obszaru pracy, której powierzono zadanie monitorowania i komunikowania się z up


© 2019 http://przedszkole20.waw.pl/